About me.


Witaj!


Mam na imię Aleksandra. Jestem siedemnastoletnią dziewczyną z małego miasteczka pod Warszawą. Kocham rękodzieło! Siedzę w tym już od paru ładnych lat, zaczęło się od bransoletek z muliny i tak dalej to trwało... W między czasie opanowałam technikę Decoupage'u, Scrapbooking'u i inne ciekawe techniki, które będę chciała Wam przedstawić. Należę do świata blogów już od dawna.. Wprowadziła mnie do niego koleżanka ze szkoły podstawowej.. pierw prowadziłam pamiętnik, potem przez długi czas prowadziłam blog z grafiką robioną przeze mnie w Adobe Photoshop'ie.. Zaczęło to się w podstawówce, teraz jestem już w technikum.. Uczęszczam do Technikum o profilu: Technik Organizacji Reklamy, które mieści się w Warszawie, a dokładniej w dzielnicy Ochoty. Uznałam, że spośród wszystkich kierunków jakie miałam do wyboru ten będzie dla mnie najlepszy i wcale się nie myliłam..  nie prowadziłam żadnego bloga przez 3 lata gimnazjum.. Ale cieszę się, że wróciłam..
Tak jak już wspomniałam, moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się od bransoletek z muliny.. było to w podstawówce.. widziałam, że moja kuzynka takie robi to poprosiłam ją żeby mnie nauczyła, i się okazało ze to wcale nie jest takie trudne.. Po jakimś czasie kontynuowałam rozwijanie tych umiejętności na zajęciach z rękodzieła.. uczyłam się nowych wzorów, ale też rzeczy z innych kategorii rękodzielnictwa.. I tam na tych zajęciach nauczyłam się też robienia kolczyków z różnego rodzaju koralików.. Zamówiłam swoje pierwsze półprodukty i narzędzia i działałam z tym.. Próbowałam sprzedawać moje wyroby w szkole, uczennicom ale także niektórym nauczycielkom.. I wcale nie szło to tak źle.. Już poza zajęciami indywidualnie próbowałam innych technik- decoupage'u, scrapbookingu i lepienia z modeliny. I stwierdziłam, że jak się chce to się potrafi nawet samemu się tego wszystkiego nauczyć.. Poprostu trzeba chcieć i mieć wiarę w swoje umiejętności.. Pamiętajcie o tym.. Aby coś osiągnąć trzeba wierzyć!

Na tym blogu chcę dzielić się z Wami moimi pomysłami, projektami DIY, poradami oraz chcę wam przedstawić moje nieidealne, proste życie.


Jeśli macie do mnie jakieś pytania to śmiało możecie je kierować na mój e-mail (więcej informacji w zakładce contact me.) ale także możecie je zadawać tutaj pod tym postem.Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra.

0 comments::

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
To bardzo motywuje do dalszego pisania. :)
Jeśli podoba ci się u mnie to zapraszam do obserwacji! :)

Pozdrawiam,
Flourose!