poniedziałek, 6 października 2014

Recenzja: The Balm - Frat Boy

Dzisiaj mam dla was recenzje kolejnego niesamowitego produktu firmy The Balm - otóż mowa o różu do policzków Frat Boy. 


Jest to produkt matowy o ciepłym różowym kolorze, który pięknie ożywia naszą twarz. Jest on niesamowicie napigmentowany co stanowi jego duży plus. Często z mocno napigmentowanymi produktami jest tak, że bardzo łatwo zrobić sobie nie estetyczne plamy, ale w tym przypadku nie musimy się tego obawiać. Produkt pięknie się rozciera i stapia z naszą skórą.

Jest on zapakowany standardowo jak na firmę The Balm, tekturowe opakowanie z tektury, które jest tak porządnie w wykonane,  że nie wygląda ani trochę tandetnie.  Opakowanie jest wyposażone również w lusterko, co może być pomocne w czasie wyjazdów. 


Jakiego pędzla używam do nakładania różu? 

Bez wątpienia jest to pedzel do różu z firmy Real Techniques. Jest on idealnie wyprofilowany, dzieki czemu pięknie podkreśla nasze kości policzkowe,  bez pozostawienia nieestetycznych plam. Idealnie nadaje się do mocno napigmentowanych produktów gdyż nim nie zrobimy sobie krzywdy, a jego kształt i włosie tylko nam pomoże w pracy. 

Cena tego produktu jest dość wysoka, gdyż kosztuje on aż 59,90 zł.  Ale jest on dość wydajny,  co sprawi, że będzie to inwestycja na dłuższy czas.  

Gorąco polecam wam ten róż, używam go dzień w dzień i jestem bardzo nim oczarowana, jak i wszystkimi produktami firmy The Balm!

Dajcie znać jaki jest wasz ulubiony róż i pedzel do jego nakładania! 


xoxo,
Flourose.

0 comments::

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
To bardzo motywuje do dalszego pisania. :)
Jeśli podoba ci się u mnie to zapraszam do obserwacji! :)

Pozdrawiam,
Flourose!